II Dzień Mistrzostw Polski

Utworzono: niedziela, 17, czerwiec 2018

W pierwszym dniu na dystansie 200 metrów zwyciężali:

Senior OPEN  - Zawisza Bydgoszcz

Senior MIKST - Zawisza Bydgoszcz

FAN OPEN wyścig o "Puchar Federacji"  - Sztumskie Smoki

W drugim dniu rozegrywane są koinkurencje na dystansie 500 metrów .

WYNIKI II dnia

    II Dzień  
  Wyścig nr.1     Junior OPEN     eliminacja 1       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I PSZS Malbork 2.33;894
  II Husaria Gdańsk 2.34;226
  III UKS ZSS II Człuchów 2.57;524
       
  Wyścig nr. 2 Senior     OPEN   eliminacja 2       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Zawisza Bydgoszcz 2.06;831
  II MRKS Gdańsk 2.07;678
  III PG Smoki Północy 2.09;056
       
  Wyścig nr 3. Junior OPEN elimnacja 2     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Zawisza Bydgoszcz 2.27;325
  II MMKS   Gdańsk 2.30;851
  III UKS ZSS I Człuchów 2.32;614
       
  Wyścig nr. 4 Senior     OPEN   eliminacja 2       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Spójnia Warszawa 2.12;029
  II KS Przygoda 2.12.757
       
       
  Wyścig nr. 5 Senior Kobiet   eliminacja 1       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I KS Przygoda 2.39;272
  II Spójnia Warszawa 2.39;408
  III UKS ZSS Człuchów 2.47;131
       
  Wyścig nr. 6 Senior     Kobiet   eliminacja 2       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I MRKS Gdańsk 2.38;151
  II MMKS Gdańsk 2.39;692
       
       
  Wyścig nr. 7 Junior OPEN   półfinał     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I UKS ZSS I Człuchów 2.32;525
  II MMKS Gdańsk 2.33;384
  III Husaria 2.33;822
  IV UKS ZSS II Człuchów 3.17;695
       
  Wyścig nr. 8 Senior   OPEN   półfinał     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I KS Przygoda 2.15;126
  II PG Smoki Północy 2.15;151
  III MRKS Gdańsk 2.15;415
  IV    
       
  Wyścig nr. 9 Senior Kobiet   półfinał     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I MMKS Gdańsk 2.42;313
  II Spójnia Warszawa 2.43;768
  III UKS ZSS Człuchów 2.46;300
  IV    
       
       
  Wyścig nr. 10 Junior OPEN   FINAŁ   A     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Zawisza Bydgoszcz 2.26;825
  II UKS ZSS Człuchów 2.30;617
  III MMKS Gdańsk 2.31;553
  IV PSZZ Malbork 2.32;702
       
  Wyścig nr. 11 Senior   OPEN   FINAŁ A       500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Zawisza Bydgoszcz 2.03;721
  II Spójnia Warszawa 2.05;248
  III PG Smoki Północy 2.05;755
  IV KS Przygoda 2.08;955
       
  Wyścig nr. 12 Senior Kobiet   FINAŁ   A     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I Spójnia Warszawa 2.37;034
  II MRKS Gdańsk 2.37,247
  III KS Przygoda 2.37;485
  IV MMKS Gdańsk 2.38;885
       
  Wyścig nr.13   Junior MIKST   eliminacja 1     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  Zawisza Bydgoszcz 2.30;958
  II  MMKS I gdańsk  2.42;865
  III  UKS ZSS II Człuchów  3.03;043
  IV    
       
  Wyścig nr. 14 Senior MIKST   eliminacja 1     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  MRKS Gdańsk 2.13;389
  II  KS Przygoda  2.14;461
  III  Spójnia II Warszawa  2.14;487
  IV  Husaria Gdańsk  2.15;300
       
       
  Wyścig nr.15 Junior MIKST elimnacja 2   500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I  UKS  ZSS  I Człuchów  2.35;347
  II  Husaria Gdańsk  2.40;679
  III  MMKS II Gdańsk  2.42;973
       
       
  Wyścig nr. 16 Senior MIKST   eliminacja 2     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  Spójnia I Warszawa 2.13;187
  II  Zawisza Bydgoszcz  2.13;434
  III  MMKS Gdańsk  2.14;259
  IV  PG Smoki Północy  2.15;178
       
  Wyścig nr. 17 Junior MIKST   półfianł     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I  Husaria Gdańsk 2.35;468
  II  MMKS I Gdańsk  2.42;851
  III  MMKS II Gdańsk  2.44;222
  IV  UKS ZSS II Człuchów  2.51;622
       
  Wyścig nr. 18  Senior  MIKST   półfianł     500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I  Zawisza Bydgoszcz  2.10.299
  II  KS Przygoda Gdańsk  2.10;972
  III  Spójnia II Warszawa  2.11;116
  IV  MMKS Gdańsk  2.29;091
       
       
  Wyścig nr.19   Junior MIKST   FINAŁ   A     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  Zawisza Bydgoszcz  2.30;712
  II  UKS ZSS Człuchów  2.31;780
  III  MMKS II Gdańsk  2.34;448
  IV  Husaria Gdańsk  2.35;099
       
  Wyścig nr 120 Senior MIKST   FINAŁ   B     500 m.
  Miejsce załoga czas
  I  Spojnia II Warszawa 2.15;101
  II  MMKS Gdańsk  2.15;931
  III  Husaria Gdańsk  2.16;867
  IV  PG Smoki Północy  DQ
       
  Wyścig nr. 12  Senior MIKST FINAŁ A 500 m.  
  Miejsce załoga czas
  I  Zawisza Bydgoszcz  2.07;531
  II  Spójnia I Warszawa  2.08;046
  III  MRKS Gdańsk  2.08;650
  IV  KS Przygoda  2.09;897

 

 

Kontakt

Polska Federacja Łodzi Smoczych

ul. Załogowa 1

80-557 Gdańsk

e-mail: poldbf@dragonboat.pl

tel./fax: 58 762 16 36